Sipariş & Teslimat Şartları

Sipariş & Teslimat Şartları

Sanal Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine anlaşmalı kargo işletmeleri tarafından ulaştırılacaktır. Hafta içi her gün (resmi tatiller hariç) kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır.
 

www.iyisat.com, sitesinden alışveriş yapan kişilerin, kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine 1-3 iş günü içinde, İstanbul dışına 1-4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Cuma günü saat 15.00'den sonra verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınmaktadır.

 

Verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" adımında Alternatif Alıcı ya teslim edilmesini istediğiniz durumları mutlaka belirtiniz. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

 

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanından girince ikinci sokak vs.)

 

50 TL altındaki kapıda ödeme siparişlerinde 5 TL fark alınır, 50 TL üstündeki her türlü siparişte ek ücret ödemenize gerek yoktur.  Sizden kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Havale / EFT ile ödeme: Sipariş tutarında % 5 indirim.

 

Yurt dışı siparişler işleme alınmaz ve teslimat yapılmaz.